Met Wim Pols praat ik een uur lang over de afgelopen 25 jaar en eigenlijk is er niet heel veel veranderd. Natuurlijk er zijn mensen bijgekomen de samenstelling is soms anders maar het blijft een band die Country Gospel muziek die het hart raakt. Het geloof in Christus is iets wat op deze manier op veel plaatsen gebracht wordt ook bv op seculiere festivals waar the Country Trail Band in de afgelopen 25 jaar heeft opgetreden.
Vele mensen zijn geraakt door hun muziek en in de laatste 10 jaar zijn er ook regelmatig CD’s verschenen met Nederlandstalige liederen en Wim zegt dat die juist erg veel impact hebben op mensen omdat iedereen zijn eigen taal uiteraard goed kan verstaan.
Wim heeft zelf kortgeleden een ernstig hartinfarct gehad en is nog steeds aan het herstellen wat betekent dat hij andere prioriteiten moet kiezen in het dagelijks leven. Maar zingen blijft hij doen want het is zijn manier om anderen te laten delen in de blijde boodschap van Jezus en dat is zijn dagelijks verlangen. En samen met zijn band is het elke keer weer een feest om dat te doen voor mensen die die boodschap nodig hebben.
Elk nummer op de CD heeft een bijzonder verhaal te vertellen en dat komt ook ruimschoots aan bod.
Ik heb genoten van een gesprek wat een man laat zien die vol is van zijn Heer en uit die 25 jaar prachtige voorvallen kan vertellen.
Een echt hoogtepunt was het optreden in the Grand Ole Oprey in Nashville een aantal jaar geleden.
Maar waar ze ook spelen hun motto blijft:
The Music is country the Message is Christ.